Każdy, kto doda odpowiednie rozwiązanie do niektórych niedokończonych poziomów, zostanie uwzględniony w cotygodniowym losowaniu w wysokości 5€.

Reguły: Dodaj tylko te poziomy, które nie są jeszcze wymienione na stronie. Każdy wpis jest ręcznie sprawdzany, obowiązkowe są Liczba poziomów i Słowa z tego poziomu . Jeśli wypełnisz e-mail, zostaniesz uwzględniony w cotygodniowym losowaniu. Losowanie odbędzie się co tydzień, zazwyczaj w niedziele, od wszystkich ważnych uczestników na bieżący tydzień. Losowanie będzie zawierało odpowiedzi, które: a) są prawidłowe i kompletne, b) odpowiedź jest najpierw dodawana, c) funkcjonalna email Zwycięstwo zostanie wysłane na konto bankowe w Czechach lub w systemie PayPal. Jeśli zwycięzca nie skontaktuje się (zły e-mail itp.) W ciągu 3 dni, przegrywa roszczenie do wygrania. Operator serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tego konkursu. Żadna wygrana nie jest uprawniona i nie podlega egzekucji. Wysyłając wiadomość e-mail, wyraźnie zgadzasz się na korzystanie z poczty e-mail w celach marketingowych.
O grze PiknikSlowo Używanie COOKIES Wszystkie poziomy Dodaj rozwiązanie i wygraj


Używamy plików cookie na naszej stronie. Przeglądając naszą witrynę, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie i przechowywanie w przeglądarce. Więcej informacji.